Aktywna Mama i Maluszek

Prowadzący

anna_oplockaAnna Opłocka
Jestem dyplomowaną instruktorką tańca, fitness oraz pilates. Ukończyłam podyplomowe Studia Teorii Tańca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Byłam tancerką Formacji Disco Dance V3. Współpracowałam również z Zespołem Pieśni Tańca i Śląska podczas Międzynarodowej Letniej Szkoły Tańca Współczesnego prowadząc prelekcje o tańcu. W 2012 odbyłam staż w Ex Nunc: Centre of Modern Dance w Hadze oraz Re-BalancePilates Studio w Holandii. Uczestniczyłam i asystowałam podczas warsztatów LMA wCodarts – Rotterdam Dance Academy-Holandia oraz Polskim Teatrze Tańca. Od lat wciąż doskonalę technikę tańca współczesnego i modern dance. Uczestniczyłam w wielu warsztatach prowadzonych m.in. przez M. Piróga, K. Kizior, P. Michno, Thierrego Vergeraga i wielu innych wybitnych tancerzy i instruktorów. Na co dzień prowadzę zajęcia pilates, fitness oraz zajęcia tańca dla dzieci i młodzieży. Dodatkowo specjalizuję się w prowadzeniu gimnastyki, zajęć usprawniających połączonych z elementami tańca dla Seniorów.

 

Opis zajęć

Zajęcia przeznaczone są dla mam z dziećmi od pierwszych miesięcy do 1 roku. Doskonałe zajęcia dla mam, które chcę wrócić do formy po porodzie. Dla obojga to sposób na znaczące pogłębienie więzi między matką a maluszkiem. Trening specjalnie przygotowany tak, aby mamy mogły ćwiczyć w obecności swoich pociech, a także wykonywać ćwiczenia w bezpośrednim kontakcie z maluszkiem. Zajęcia o charakterze ogólnorozwojowym, łączące elementy ćwiczeń Pilates, stretchingu, w umiarkowanym tempie oraz przy relaksacyjnej muzyce.

To doskonały sposób na wspólnie spędzony czas mamy i maluszka. Dodatkowy ich atut to możliwość spotkania innych mam, porozmawiania o bliskich sprawach, nawiązania nowych znajomości.

 

Spotykamy się

Grupy w trakcie formowania się. Terminy zajęć ustalane indywidualnie zgodnie z zapotrzebowaniem uczestników.

 

Dla kogo?

mama_dziecko

Mam z dzieckiem.

 

Cena zajęć

PAKIET 4 ZAJĘĆ [miesiąc] 120 zł
JEDNORAZOWE WEJŚCIE [zajęcia pokazowe] 35 zł

Partnerzy