Balet

Prowadzący

Ola Majorkiewicz

Ola swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w zespole Caro Dance, gdzie pod okiem Iwony Orzełowskiej uczyła się i szlifowała technikę tańca jazzowego. Wraz z zespołem Caro Dance brała udział w wielu konkursach i turniejach w Polsce i na świecie. Zdobyła między innymi wicemistrzostwo Polski w tańcu jazzowym oraz była finalistką na zawodach 10 państw w Mikołajkach. Od 13 roku życia występowała w różnych spektaklach na deskach Teatru Buffo oraz Teatru Montownia. W teatrze współpracowała min. z Januszem Józefowiczem i Joanną Teślą. W 2011 roku dołączyła do Teatru Tańca Tilt, z którym współtworzyła spektakl Metamorfozy oraz spektakl Zanim zasnę.

Od 18 roku życia Ola zaczęła tańczyć w zespołach eventowych występując w całej Polsce oraz zagranicą. Występowała między innymi na otwarciu EURO 2012, Oragne Warsaw Festiwal suportując takie gwiazdy jak Snoop Dog, Kings of lions, Florance and the machine i Davida Guette, a także na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy suportując polskie gwiazdy: Urszule, Afromental czy Enej.

Ola od 4 lat również przekazuje swoje umiejętności najmniejszym tancerzom, ucząc ich takich stylów jak  jazz, musical, taniec klasyczny i taniec nowoczesny. W swoich układach mocno stawia na technikę, grę aktorską oraz fabułę. Każdy układ Oli to mini spektakl opowiadający różne historię.

 

 

Opis zajęć

Zapraszamy wszystkie dzieci do bajkowego i magicznego świata baletu. Zajęcia baletowe dla dzieci to podstawowe ćwiczenia klasyczne wzbogacone o zabawy muzyczno-ruchowe. Na zajęciach kształtujemy poprawną postawę, rozwijamy motorykę oraz koordynację ruchową. Balet jest najlepszym pierwszym tańcem do nauki dla dzieci, stanowiącym podstawę do każdej kolejnej formy tańca. Poprzez zabawę tańcem kształtujemy poczucie rytmu oraz wrażliwość muzyczną. Pomagamy odkryć pasję oraz radość z tańca wkraczając w bajkowy i teatralny świat baletu. Zajęcia baletowe skierowane są do dzieci w wieku 3 -7 lat.

 

Spotykamy się

Starsza grupa [5 – 7 lat]: środy 16:45 – 17:30

Młodsza  grupa [3 -4,5 lat]: środy 17:35 – 18:05

Nowa grupa [4-6 lat]; czwartki 17:00-17:45

 

Dla kogo?

zajecia_dla_dzieci

Dla dzieci w wieku 3 – 7 lat [ dzieci dzielone są na grupy wiekowe]

 

Cena zajęć

PAKIET 4 ZAJĘĆ [miesiąc] 100 zł
JEDNORAZOWE WEJŚCIE [zajęcia pokazowe] 30 zł

Partnerzy