Młoda moda

Prowadzący

Anna Zuzanna Lasik

plastyka_zdjecieUrodziłam się w Warszawie w latach ’80 ubiegłego wieku. Skończyłam Liceum Odzieżowe w klasie o profilu projektowania ubiorów. Pochodzę z rodziny artystycznej, tak więc moje zamiłowania do sztuk pięknych mam od urodzenia… W roku 2006 podjęłam naukę w Aktywnym Studium Plastycznym Technik Teatralno-Filmowych w Warszawie.

Po ukończeniu dyplomu z Charakteryzacji Teatralno-Filmowej w 2008 roku kontynuowałam naukę w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie na kierunku Scenografia w pracowni dyplomowej Kostium i Rekwizyt Sceniczny, zakończonej obroną dyplomu w 2010 roku. w 2012 ukończyłam studia II stopnia na wydziale Wzornictwa w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Malarstwo sztalugowe, stroje unikatowe, projektowanie biżuterii i tworzenie elementów scenograficznych to moje pasje, którymi lubię się dzielić z innymi.

Jestem nauczycielem zawodu i pedagogiem. Pracuję zarówno z osobami dorosłymi, jak i z dziećmi, przekazując im zdobytą wiedzę i umiejętności tak, aby mogły realizować swoje marzenia.
Brałam udział w wystawach zbiorowych jak i indywidualnych.

 

Opis zajęć

Moda to dziedzina, bardzo szeroka, która dotyka każdego z nas. Nie każdy jednak zwraca na nią uwagę we właściwy sposób. Jest ona przyjemna i pomaga odnaleźć pewność siebie, gdy jest właściwie stosowana. W trakcie warsztatów uczestnicy odkrywać będą swoje twórcze podejście do kreowania strojów, nauczą się układać zestawy kolorystyczne, będą mieli okazję szyć torby, malować koszulki, robić biżuterię, tworzyć coś z niczego !!! Dodatkowo poznają świat mody od strony wykonywania sesji zdjęciowych. Będą mieli okazję zamienić się w stylistów, fryzjerów, wizażystów, wykreować plan i scenerię zdjęcia, a także możliwość wcielenia się w rolę modela lub modelki. Z warsztatów każdy uczestnik wyjdzie z plikiem wspaniałych własnych zdjęć, nowymi doświadczeniami związanymi z projektowaniem i szyciem.

 

Spotykamy się

 

Dla kogo?

zajecia_dla_dzieci

Dzieci 6-12 lat – 90 minut

 

Cena zajęć

PAKIET 4 ZAJĘĆ [miesiąc] 100 zł
JEDNORAZOWE WEJŚCIE [zajęcia pokazowe] 30 zł

Partnerzy