Taniec nowoczesny

Prowadzący

Ola Majorkiewicz

Ola swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w zespole Caro Dance, gdzie pod okiem Iwony Orzełowskiej uczyła się i szlifowała technikę tańca jazzowego. Wraz z zespołem Caro Dance brała udział w wielu konkursach i turniejach w Polsce i na świecie. Zdobyła między innymi wicemistrzostwo Polski w tańcu jazzowym oraz była finalistką na zawodach 10 państw w Mikołajkach. Od 13 roku życia występowała w różnych spektaklach na deskach Teatru Buffo oraz Teatru Montownia. W teatrze współpracowała min. z Januszem Józefowiczem i Joanną Teślą. W 2011 roku dołączyła do Teatru Tańca Tilt, z którym współtworzyła spektakl Metamorfozy oraz spektakl Zanim zasnę.

Od 18 roku życia Ola zaczęła tańczyć w zespołach eventowych występując w całej Polsce oraz zagranicą. Występowała między innymi na otwarciu EURO 2012, Oragne Warsaw Festiwal suportując takie gwiazdy jak Snoop Dog, Kings of lions, Florance and the machine i Davida Guette, a także na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy suportując polskie gwiazdy: Urszule, Afromental czy Enej.

Ola od 4 lat również przekazuje swoje umiejętności najmniejszym tancerzom, ucząc ich takich stylów jak  jazz, musical, taniec klasyczny i taniec nowoczesny. W swoich układach mocno stawia na technikę, grę aktorską oraz fabułę. Każdy układ Oli to mini spektakl opowiadający różne historię.

 

Opis zajęć

Taniec nowoczesny jest stylem różnorodnym, opierającym się na technice baletowej, jednak pozbawiony sztywnych zasad. To mieszanka różnych popularnych stylów tańca, takich jak: hip hop, house, disco dance, funky, street dance, video clip dancing. Zajęcia są bardzo rozwojowe. Kształtują dynamikę ruchów, koordynację, a także wyrabiają nawyk prawidłowej postawy, zapoznają z podstawami technik tanecznych. To dobra baza dla dzieci i młodzieży, które chcą w przyszłości wykorzystywać nabyte umiejętności taneczne, a także świetna zabawa i radość z energii, płynącej z tego tańca.

 

Spotykamy się

 Środa  godz. 17:55-18:40 [grupa 5-7 lat – kontynuacja]

Czwartek godz. 17:55-18:55 [ grupa 7,5-12 lat – kontynuacja]

 

Dla kogo?

zajecia_dla_dzieci

 taniec nowocz

Cena zajęć

PAKIET 4 ZAJĘĆ [miesiąc] 100 zł

 

Partnerzy