Warszawskie Dni Rodzinne Prudential

Z przyjemnością informujemy że w dniach 11-13 września zapraszamy na darmowe zajęcia pokazowe w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential.

Trzecia Strefa również uczestniczy w tym wydarzeniu z bezpłatnymi zajęciami  Zumba Kids

Będzie to wyjątkowy weekend rodzinny, dni otwarte najciekawszych miejsc dla dzieci w stolicy wypełnione bezpłatnymi zajęciami, pokazami oraz warsztatami. Każdy warszawiak będzie się mógł przekonać jak ciekawa jest rodzinna oferta stolicy.

W programie znajdą atrakcje dla dzieci w każdym wieku. Na młodych warszawiaków będą czekały m.in. lekcje tańca, warsztaty malarskie, zajęcia sensoryczne, sportowe, muzyczne, teatralne, językowe, robotyka, programowanie w świecie Minecraft, zajęcia matematyczne, literackie, a nawet warsztaty szycia. Poza ogromną ofertą zajęć na warszawskie rodziny czekają także inne atrakcje. Dzieci będą mogły skorzystać z usług salonu fryzjerskiego, zrobić przegląd stomatologiczny oraz skorzystać z konsultacji ze specjalistami.

Wszystkie zajęcia w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych Prudential są całkowicie bezpłatne. Żeby wziąć w nich udział wystarczy się tylko zapisać. Więcej informacji na: warszawskiednirodzinne.pl

Na koniec, 13 września w godzinach 11.00-15.00 w parku im. Romana Kozłowskiego przy Kopie Cwila na Ursynowie odbędzie się Warszawski Piknik Rodzinny Prudential. Partnerem Pikniku jest Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy.

Partnerzy