ZOSTAŃ BOHATEREM W SWOJEJ GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ

 

KONKURS DLA DZIECI: „ZOSTAŃ BOHATEREM W SWOJEJ GRUPIE PRZEDSZKOLNEJ” ;)

 

 

Trzecia Strefa – ogłasza konkurs dla Dzieci z Państwowych Przedszkoli na terenie Bielan i Żoliborza. Przyjedziemy i zorganizujemy warsztat zwierzakowy dla zwycięskiej grupy przedszkolnej.

*Spotkanie z Agamą Brodatą, Jeżykiem Pigmejskim lub Pytonem Królewskim pełne zaskakujących ciekawostek z życia tych uroczych stworzeń. Będzie też okazja do pogłaskania, czy wzięcia na rączki małego gościa. Warsztat prowadzony jest przez wykwalifikowaną osobę, z uwzględnieniem zarówno bezpieczeństwa Dzieci jak i  zaproszonego zwierzątka.

Wystarczy, że:

  1. Polubisz nasz profil na FB
  2. Udostępnisz post o konkursie
  3. Do 29 października 2015 r. przyniesiesz do Trzeciej Strefy pracę plastyczną swojego Dziecka – wykonaną dowolną metodą, temat: „Moje Przedszkole to…”. Do pracy należy dołączyć kartkę z imieniem i nazwiskiem Autora pracy, numerem kontaktowym Rodzica, numerem Przedszkola, nazwą grupy Dziecka oraz telefonem kontaktowym do Pani z grupy lub Pani Dyrektor w celu umówienia terminu warsztatu.

 

*Autor zwycięskiej pracy wybierze, które zwierzątko będzie gościć w Jego grupie Przedszkolnej. Do wyboru Agama Brodata, Jeżyk Pigmejski lub Pyton Królewski.

UWAGA! konkurs dotyczy wyłącznie Dzieci uczęszczających do Państwowych Przedszkoli na terenie Bielan i Żoliborza.  Grupa nie może być większa niż 25 Dzieci. Podczas warsztatu musi być obecna przynajmniej 1 Pani opiekunka. Należy spełnić każdy z powyższych punktów. Informacja o konkursie będzie rozesłana również do wszystkich okolicznych i państwowych przedszkoli. Ogłoszenie wyników konkursu 30.10.2015 r.

 

 

 

Partnerzy